Firma Brager dołącza do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Aktualności - Brager Sp. z o.o.
Inspirujemy ekologiczny klimat 
Strona główna Aktualności Firma Brager dołącza do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Aktualności

Firma Brager dołącza do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

09/05/2022


W Brager cały czas się rozwijamy, aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Dowodem tego są nie tylko nowe produkty w ofercie, zdobyte certyfikaty czy wygrane konkursy branżowe, ale również nawiązane współprace. Ostatnio przystąpiliśmy do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Czym właściwie jest WSSE i z jakimi korzyściami (dla nas i naszych klientów) wiąże się obecność przedsiębiorstwa w strefie? Wyjaśniamy.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna - czym jest?

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna (WSSE) „Invest-Park” to największa w Polsce specjalna strefa ekonomiczna. Została powołana do życia w 1997 roku w celu aktywizacji gospodarczej regionu. Skupia obecnie przeszło 250 przedsiębiorców oraz obejmuje łącznie ponad 3500 hektarów terenu i ponad 50 lokalizacji w województwach dolnośląskim, opolskim, wielkopolskim i lubuskim. WSSE zarządza wałbrzyska spółka „Invest-Park”. WSSE prowadzi działania promujące zakładanie działalności gospodarczej w obrębie strefy oraz zapewniające jej rozwój. Tworzy przyjazne warunki dla rozwoju biznesu. Inwestycje podejmują tutaj światowi giganci – głównie z branży motoryzacyjnej i elektromobilnej (ale oczywiście nie tylko). Niemal połowa działających w WSSE firm to mikro, małe i średnie biznesy, reprezentujące różne gałęzie gospodarki. Na przedsiębiorców działających w strefie czeka szereg profitów.
Przede wszystkim:
• doskonale przygotowane tereny inwestycyjne - o bardzo wysokim potencjale,
• wieloobszarowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji,
• uproszczone formalności i preferencyjne warunki prowadzenia działalności gospodarczej,
• ułatwiony dostęp do różnych form pomocy publicznej. To naturalne, że jako nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z województwa wielkopolskiego dołączyliśmy do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obecność w WSSE pozwoli nam m.in. skorzystać z ulg podatkowych po sfinansowaniu ze środków własnych i zrealizowaniu nowego, wysokobudżetowego projektu. O szczegółach piszemy poniżej.

Rozwojowe inwestycje firmy Brager

Do naszych najważniejszych planów rozwojowych na najbliższe miesiące należy inwestycja, która pozwoli nam znacząco zwiększyć możliwości produkcyjne oraz w pełni zautomatyzować procesy produkcji. Planujemy wzbogacić nasz park maszynowy o supernowoczesną, automatyczną linię technologiczną. Co inwestycja ta oznacza w praktyce dla nas i naszych klientów? Przede wszystkim:
• niezmiennie najwyższą, powtarzalną jakość produkowanych urządzeń,
• krótkie terminy realizacji zamówień hurtowych, • eliminację błędu ludzkiego na różnych etapach produkcji,
• uniezależnienie procesów produkcyjnych od deficytów kadrowych,
• stabilną politykę cenową i konkurencyjne ceny, • więcej czasu na realizację kolejnych projektów rozwojowych – w tym na pracę nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami do kotłów. Na razie możemy zdradzić tylko tyle i aż tyle... Jak tylko będziemy znać konkrety, na pewno Was o tym poinformujemy. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony www oraz profilu na Facebooku, na którym publikujemy najświeższe informacje z życia firmy (i nie tylko).

Serwis

Masz problem? Zgłoś go tutaj: 795 750 933. Jesteśmy dostępni od Pon-Pt w godz: 8:00-20:00


Zgłoś online
Zainteresowały Cię nasze rozwiązania?
Poznaj je w praktyce.

lub napisz m.krugiolka@brager.com.pl

Wyslij zapytanie
REGULATORY DO KOTŁÓW
ZDALNE STEROWANIE
ANALIZATORY SPALIN