Instalacje 2022 - Brager na Międzynarodowych Targach w Poznaniu - Aktualności - Brager Sp. z o.o.
Inspirujemy ekologiczny klimat 
Strona główna Aktualności Instalacje 2022 - Brager na Międzynarodowych Targach w Poznaniu

Aktualności

Instalacje 2022 - Brager na Międzynarodowych Targach w Poznaniu

24/04/2022


W dniach 25-27 kwietnia 2022 jesteśmy w Poznaniu, gdzie odbywają się Międzynarodowe Targi Instalacyjne Instalacje 2022. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska! Poznacie je po Złotym Medalu, który otrzymaliśmy za Analizator Jakości Procesu Spalania BCA-02 eco.

Wyróżnienie dla firmy Brager na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych 2022

Międzynarodowe Targi Instalacyjne to największe wydarzenie branżowe dla producentów i dostawców rozwiązań grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych oraz dla profesjonalistów: instalatorów, projektantów instalacji, dystrybutorów urządzeń i innych specjalistów z branży HVAC. W tym roku nasze stoisko będzie mocno wyróżniać się na tle pozostałych wystawców, ponieważ otrzymaliśmy prestiżową nagrodę – Złoty Medal Grupy MTP, a wraz z nią rozbudowany pakiet materiałów promocyjnych oraz usług PR i reklamowych. Dzięki specjalnym oznaczeniom z łatwością odnajdziecie nasze stoisko w pawilonie targowym. Warto zaznaczyć, że Złotym Medalem Targów Instalacje 2022 nagrodzono zaledwie 12 produktów. To ogromny zaszczyt i wielkie wyróżnienie znaleźć się w tak elitarnym gronie.

Złoty Medal za Analizator Procesu Spalania BCA-02 eco

Złoty Medal jest najbardziej rozpoznawalną nagrodą branżową. Otrzymanie statuetki potwierdza nowoczesność, pomysłowość, innowacyjność i doskonałość wyróżnionego produktu. Po burzliwych obradach Sądu Konkursowego, tworzonego przez wybitnych ekspertów z odpowiednich dziedzin, wyłoniono laureatów. W elitarnej 12-stce znalazł się Analizator Jakości Procesu Spalania BCA-02 eco - urządzenie od podstaw zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Brager. Analizator BCA-02 eco jest jedynym i najtańszym na polskim rynku, kompaktowym urządzeniem do pomiaru i optymalizacji całego procesu spalania we wszystkich kotłach na paliwa stałe. Posiada innowacyjną, opatentowaną konstrukcję z funkcją samooczyszczania. Dzięki temu zapewnia ciągłość i dokładność pomiarów nawet w silnie zapylonych spalinach. Wdrożenie analizatora BCA-02 eco prowadzi do istotnej poprawy parametrów spalania i znaczącego zmniejszenia zużycie opału oraz pozwala skuteczniej chronić środowisko naturalne. Wzrost efektywności energetyczno-emisyjnej urządzeń grzewczych potwierdzają badania naukowe.

Konkurs Złoty Medal Wybór Konsumentów

Złoty Medal już jest w naszych rękach, ale to nie koniec walki o złoto! Obecnie trwa weryfikacja głosów przez Komisję Konkursową w ramach dodatkowego konkursu Złoty Medal Wybór Konsumentów. Biorą w nim udział firmy nagrodzone Złotym Medalem w tegorocznej edycji. Konsumenci mogli głosować do 20 kwietnia 2022 poprzez dedykowaną stronę internetową. Jak informują organizatorzy, w plebiscycie oddano ponad... 700 000 głosów! Niedługo na stronie www.zlotymedal.com zostaną opublikowane oficjalne wyniki. Laureaci konkursu mają szanse uzyskać dodatkowe świadczenia promocyjne, które przyczynią się do dalszego budowania sukcesu uhonorowanego produktu. Jest więc o co walczyć. Bardzo dziękujemy każdemu, kto oddał głos na nasz analizator spalin BCA-02 eco. Teraz trzymajcie mocno kciuki za wyniki plebiscytu! Powinny pojawić się na dniach. Mamy wielką nadzieję, że spotkamy się w Poznaniu. Znajdziecie nas w pawilonie nr 5 (stoisko nr 105). Eksperci Brager z chęcią zaprezentują działanie w praktyce naszego złotego BCA-02 eco. Zapraszamy!

Serwis

Masz problem? Zgłoś go tutaj: 795 750 933. Jesteśmy dostępni od Pon-Pt w godz: 8:00-20:00


Zgłoś online
Zainteresowały Cię nasze rozwiązania?
Poznaj je w praktyce.

lub napisz m.krugiolka@brager.com.pl

Wyslij zapytanie
REGULATORY DO KOTŁÓW
ZDALNE STEROWANIE
ANALIZATORY SPALIN