Firma Brager laureatem Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych 2022 - Aktualności - Brager Sp. z o.o.
Inspirujemy ekologiczny klimat 
Strona główna Aktualności Firma Brager laureatem Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych 2022

Aktualności

Firma Brager laureatem Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych 2022

26/04/2022


Analizator Jakości Procesu Spalania BCA-02 eco BRAGER został wyróżniony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Instalacyjnych Instalacje 2022. Nasze urządzenie znalazło się w grupie zaledwie 12 produktów, uznanych przez Sąd Konkursowy za najbardziej nowoczesne i innowacyjne.

Czym są Międzynarodowe Targi Instalacyjne?

Międzynarodowe Targi Instalacyjne to największe wydarzenie branżowe, skupiające wiodących producentów i dostawców rozwiązań HVAC, w szczególności związanych z OZE i systemami inteligentnego budynku. W wydarzeniu co roku bierze udział kilkuset wystawców i kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów - głównie instalatorów, projektantów instalacji oraz dystrybutorów urządzeń. 3-dniowe targi są niezastąpioną okazją do zaprezentowania najnowszych i flagowych produktów, poznania światowych trendów oraz nawiązania obiecujących kontaktów biznesowych. Jednym z najważniejszych elementów imprezy jest konkurs o Złoty Medal. Postanowiliśmy o niego zawalczyć!

Złoty Medal za Analizator BCA-02 eco

Złoty Medal Grupy MTP to prestiżowa nagroda branżowa, przyznawana za najbardziej nowoczesne, pomysłowe, innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty. Do wyścigu o złoto co roku przystępuje około 500 firm. Zgłoszenia rozpatruje Sąd Konkursowy, składający się z grupy wybitnych ekspertów. Laureaci konkursu, oprócz pamiątkowej statuetki, otrzymują rozbudowany „pakiet medalisty”, obejmujący szereg materiałów promocyjnych oraz profesjonalnych usług PR i reklamowych. Dzięki temu, podczas targów (i po ich zakończeniu), wystawca może promować nagrodzone rozwiązanie znacznie skuteczniej. Złotym Medalem Grupy MTP podczas Targów Instalacje 2022 uhonorowano zaledwie 12 produktów. W tym elitarnym gronie znalazł się nasz Analizator Jakości Procesu Spalania BCA-02 eco!

Analizator Jakości Procesu Spalania BCA-02 ECO - innowacyjność i nowoczesność

Analizator Jakości Procesu Spalania BCA-02 eco to jedyne w Polsce tak kompaktowe urządzenie do całościowej analizy parametrów spalania, przeznaczone do wszystkich kotłów na paliwa stałe. W sposób ciągły mierzy i oblicza stężenie O2 i CO2, współczynnik nadmiaru powietrza [λ] i optymalnego spalania, temperaturę spalin i otoczenia oraz stratę kominową. Prowadzi do istotnego, dowiedzionego w badaniach naukowych, wzrostu efektywności energetyczno-emisyjnej urządzeń grzewczych. Analizator BCA-02 eco to produkt innowacyjny, nowoczesny i wytworzony w oparciu o najwyższej klasy technologie. Potwierdzeniem tego są:
  • zgłoszenia patentowe na konstrukcję i rozwiązania komunikacyjne, w tym:
    • nowatorski system samooczyszczania, który gwarantuje ciągłą pracę urządzenia i dokładność pomiarów nawet w silnie zanieczyszczonym środowisku,
    • autorskie protokoły komunikacyjne, które zapewniają współpracę analizatora z układami sterowania wszystkich krajowych firm (również z urządzeniami automatyki przemysłowej);
  • algorytm automatycznej analizy parametrów spalania, który informuje użytkownika o aktualnej jakości procesu spalania za pomocą Eco-wskaźnika (diody RGB) i umożliwia ręczną modyfikację parametrów pracy urządzenia grzewczego;
  • kompaktowa konstrukcja;
  • intuicyjna obsługa;
  • niska cena – zlikwidowaliśmy barierę cenową, charakterystyczną dla segmentu szerokopasmowych analizatorów tlenu w spalinach wylotowych.
Otrzymanie Złotego Medalu to dla nas wielki zaszczyt i silna motywacja do dalszej pracy nad innowacjami. Dziękujemy Jury i gratulujemy pozostałym laureatom, a wszystkich Partnerów zapraszamy do Poznania na Targi Instalacje, które odbywają się w dn. 25-27 kwietnia 2022. Będziemy tam z nagrodzonym BCA-02 eco.

Serwis

Masz problem? Zgłoś go tutaj: 795 750 933. Jesteśmy dostępni od Pon-Pt w godz: 8:00-20:00


Zgłoś online
Zainteresowały Cię nasze rozwiązania?
Poznaj je w praktyce.

lub napisz m.krugiolka@brager.com.pl

Wyslij zapytanie
REGULATORY DO KOTŁÓW
ZDALNE STEROWANIE
ANALIZATORY SPALIN