Inspirujemy ekologiczny klimat 
Rozpocznij współpracę
z nami

i zwiększ
atrakcyjność
swojej oferty

POZNAJ KORZYŚCI


Aktualności

Najważniejsze wydarzenia
w życiu firmy

 

Codziennie realizujemy ambitne projekty, regularnie bierzemy udział w biznesowych i naukowych eventach oraz aktywnie wspieramy proekologiczne inicjatywy.  25/06/2020

BRAGER Connect – nowy standard zdalnej kontroli i serwisowania urządzeń

Dzięki nowatorskiemu systemowi BRAGER Connect, możliwość zdalnej kontroli instalacji grzewczej posiada nie tylko sam użytkownik, ale również producent, serwisant i instalator kotła. BRAGER..


więcej
09/06/2020

Rozwijamy nasz dział serwisowy

Wiemy, jak ważny dla naszych Partnerów i ich klientów jest szybki i niezawodny serwis, dlatego do naszego zespołu dołączył kolejny serwisant. W ostatnich tygodniach wiele uwagi..


więcej
04/06/2020

RIDO BORD 160 i RIDO BORD 161 w zupełnie nowej odsłonie

Już w czerwcu do sprzedaży trafią nowe, udoskonalone wersje flagowych regulatorów pokojowych BRAGER: modelu bezprzewodowego RIDO BORD 161 i przewodowego RIDO BORD 160. Regulatory RIDO BORD..


więcej
20/05/2020

2500 zł trafi do szpitala w Pleszewie

15 maja zakończyła się akcja #PomaganiePrzezRegulowanie. Nasi Klienci nie zawiedli. W imieniu całego zespołu Brager i bohaterów z pleszewskiego szpitala, z całych serc – dziękujemy...


więcej
27/04/2020

Pomaganie ma znaczenie – produkujemy przyłbice

Rozwiązania, które mają znaczenie - idea towarzysząca nam od początku istnienia, teraz nabrała nowego sensu.  Ruszyliśmy z produkcją przyłbic dla personelu szpitali. Ze szpitali z..


więcej
20/04/2020

Wybierając rozwiązania BRAGER®, wspierasz szpital w Pleszewie

Zamawiając zestaw regulatorów z serii OXI BORD lub PELE BORD, razem z nami wspierasz walkę z pandemią koronawirusa. Za każdy kupiony zestaw przekażemy fundusze Pleszewskiemu Centrum..


więcej
07/04/2020

Wesołego Alleluja 2020!

Drodzy Partnerzy, Klienci, chociaż większość z nas spędzi tegoroczne Święta Wielkanocne w wąskim gronie, to życzymy Wam, by nawet kameralne spotkanie przy stole było radosne i pozwoliło docenić..


więcej

Serwis

Masz problem? Zgłoś go tutaj: 795 750 933. Jesteśmy dostępni od Pon-Pt w godz: 8:00-20:00


Zgłoś online
Zainteresowały Cię nasze rozwiązania?
Poznaj je w praktyce.

lub napisz kontakt@brager.com.pl

Wyslij zapytanie
REGULATORY DO KOTŁÓW
ZDALNE STEROWANIE
ANALIZATORY SPALIN